sobota, 30 sierpnia 2014

Eve-nement Team - Stefan Hula

Cześć,
Dziś trzeci z czterech Eve-nementów, Stefan Hula. Za wiele nie można o Nim napisać, ponieważ jest najmniej utytułowanym skoczkiem z Eve-nement Team. Jego najwyższe miejsce w konkursie Pucharu Świata to 7. zajęte w sezonie 2010/11. Cztery razy zdobywał brąz na MP. Niedługo ostatni skoczek od którego mam autograf.

środa, 27 sierpnia 2014

Felix Baumgartner

Cześć,
Dziś autograf od austriackiego spadochroniarza, który zasłyną dzięki skokowi ze Stratosfery. Każdy wie na pewno już o kogo chodzi. Felix Baumgartner wykonał swój wielki skok 14 października 2012 roku z wysokości 38969,4 metrów, bijąc przy tym trzy rekordy - najwyższy lot załogowym balonem, najwyższy skok spadochronowy i najwyższa prędkość swobodnego lotu. Jego skok na żywo w serwisie YouTube oglądało 8 milionów internautów, co również jest rekordem. Bardzo się cieszę z tego podpisu, który zdobyłem mailem. Maila nie podaję, a czekałem ok. dwóch tygodni.

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Eve-nemant Team - Dawid Kubacki

Cześć,
Dziś kolejny z Eve-nementów. Tym razem autograf od Dawida Kubackiego, brązowego medalisty mistrzostw świata 2013 oraz olimpijczyka z Soczi. Jego najwyższe miejsce w konkursie Pucharu Świata to 9. a w klasyfikacji generalnej 36. Kubacki nie jest zbyt utytułowanym zawodnikiem, ale bardzo się z niego cieszę. Kolejny członek z Eve-nement Team już niebawem.

piątek, 22 sierpnia 2014

Max Kruse

Cześć,
Dziś autograf od Maxa Kruse, pomocnika Borussii Mönchengladbach i reprezentacji Niemiec. Kruse to były gracz Werderu Brama, FC St. Pauli i Fraiburga. W barwach Źrebaków Max zdobył 12 bramek w 34 meczach. w kadrze narodowej rozegrał dotychczas 6 spotkań, strzelając jedną bramkę. Autograf zdobyłem piszą maila do agencji piłkarza i czekałem ok. miesiąca.

środa, 20 sierpnia 2014

Eve-nement Team - Kamil Stoch

Cześć,
Ostatnio dostałem list od Eve-nement Team, autografy Dawida Kubackiego, Jana Ziobry, Stefana Huli i oczywiście Kamila Stocha. Co tydzień pojawiał się będzie jeden Eve-nement, aby skoki Wam się nie przejadły, tym bardziej że ostatnio był konkurs w Wiśle i autografów skoczków Nam nie brakuje. Zacznę może od adresu na który wysłałem list wraz z zaadresowaną kopertą zwrotną:
Eve-nement Team
ul. Krupówki 20
skrytka pocztowa 236
34-500 Zakopane

Zaczynam od naszego złotego Kamila Stocha, którego osiągnięć nie trzeba nikomu przedstawiać. Dwa złote medale na IO w Soczi mówią same za siebie. Po za tym złoto na mistrzostwach Świata w Val di Fiemme 2013 oraz złota Kryształowa Kula w sezonie 2013/14. Kolejny Eve-nement już niebawem :)

poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Michał Kwiatkowski (czapeczka z autografem)

Cześć,
Dziś jeden z największych okazów w mojej kolekcji, czapeczka z autografem Naszego jednego z najlepszych kolarzy, Michała Kwiatkowskiego. Kwiato to zawodnik zawodowej grupy kolarskiej Omega-Pharma QuickStep. Kwiatek w 2013 roku zdobył wraz z drużyną Mistrzostwo Świata w jeździe drużynowej na czas. W tym samym roku Kwiato zajął również 11. miejsce w Tour de France.  W tym roku Kwiatkowski zdobył Mistrzostwo Polski, ale niestety w Tour de Pologne nie wystartował. Po za czapeczką otrzymałem również dwa zdjęcia z autografem.

sobota, 16 sierpnia 2014

Yauheni Hutarovich (Bidon z autografem)

Cześć,
Dziś kolejny, ostatni już bidon zdobyty podczas tegorocznego Tour de Pologne. Należał on do zawodnika z grupy Ag2r La Mondiale, Yauhenia Hutarovicha. Białoruski kolarz to zwycięzca pierwszego etapu podczas tegorocznego wyścigu dookoła Polski oraz klasyfikacji punktowej. Po za tym jest również zwycięzcom 2. etapu Vuelta a España. Od 2008 roku tylko 3 razy nie został Mistrzem Białorusi w kolarstwie szosowym. To już przedostatni wpis dotyczący Tour de Pologne. W ostatnim poście dotyczącym naszego narodowego wyścigu pokażę Wam moją największą zdobycz.